HAKKIMIZDA

Yeditepe Proje Mühendislik inşaat sektöründe statik tasarım ve danışmanlık hizmeti sunan bir mühendislik firmasıdır. Firmamız kaliteli tasarım felsefesini tüm çalışmalarında ilke edinmiştir. Nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile bu ilkenin ürünü olan kaliteli mühendislik tasarımlarını ortaya çıkarmaktadır. Optimum çözümlerin ancak yüksek bir mühendislik bilgi seviyesiyle ortaya çıkarılabileceğine inanan firmamız gerek yurt içi gerekse yurt dışında sorumluluğunu almış olduğu projelerde müşterilerine çözüm sunmaktadır. Firmamız yapı teknolojisindeki değişim ve gelişimleri yakından takip ederek ve çağın gereklerine ayak uydurarak müşterilerinin taleplerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

ABOUT US

Yeditepe Project Engineering is a company which provides static design and consultant services in building trade. Our companty adopts qualified design philosophy as a principle in its all works and as a consequence reveals static design solutions by its own qualified and experienced staff. We believe that optimum solutions are able to be designed by high level engineering knowledge. Hereby we serve solutions to our costumers which we take responsibilities of national and international projects. Our company follows closely change and developments in construction technology and carries out its costumers demands on time and completed.

MİSYON

Edinmiş olduğu bilgi ve tecrübe ile ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygun olarak kaliteli bir statik proje hizmeti sunmak

MISSION

To provide a qualified static design service in accordance with national and international codes by out our knowledge and experience.

VİZYON

Müşteri odaklı hareket ederek ve optimize çözümler sunarak sektörde öncü bir statik tasarım firması olmak.

VISION

To be a pioneer of static design ccompanies by focusing on costumer needs and serving optimized projects.